« Kawagoe goes H.G. | strona główna | Nowy Rok w Chińskiej Dzielnicy w Yokohamie. »

sobota
28
styczeń'06

ja, telefon, wsio ryba

Najpierw apel: jeśli ktoś ma albumy (mp3) zespołów "Lupercalia" i "Mortiis", i mógłby je wystawić (Słaaaawku?) to ja bym była dźwięczna niezmiernie.

Jutro jedziemy do Yokohamy na festiwal z okazji chińskiego Nowego Roku, kto ma ochotę poczytać / pooglądać obrazki, to zapraszam tu: www.chinatown.or.jp - Nowy Rok 2006.

A teraz patrzcie! Zdjęcie ZE MNĄ. M-chan kupiła sobie fotomachenmaszinę i pstryka.
Na poniższym zdjęciu to ja się uczę, wbrew temu co twierdzi czy wypisuje na flickrze M-chan.

moi

I jeszcze moje wisiorki do komórki, w wersji wczorajszej, bo już przypięłam kolejne, hyhy.

私の携帯電話 = my cellphone

^_^

_@"

Komentarze

Sławek napisał/a:

Ok, poszukam i wystawię. Coś tam powinienem mieć :).

Dodany 29 styczeń 2006 6:40

Pat napisał/a:

Ten zielony wisiorek przypomina mi jakiegoś potwora chaosu w wersji miniaturowej ....

Ja bym się bał chodzić z potworem chaosu (nawet niewielkim) przy nodze :))
jeszcze coś zrobi
Gratuluję odwagi ;))

Dodany 29 styczeń 2006 10:13

Tata osobisty napisał/a:

Niech mnie ręka boska broni przed wejściem w spór, czy się uczysz ? Choć nie ma co ukrywać PR na poziomie. Ale objaśnij co to za pudełeczko przy nodze. Jedno, to przypuśćmy, iz to Laptop do nauki, a drugie???

Dodany 30 styczeń 2006 0:51

Agat napisał/a:

Twoja strona oszukuje i nie pokazuje całego zdjęcia*. Ucina je! Wiesz o tym? (*odkrycie Taty)

Dodany 30 styczeń 2006 3:23

ashka napisał/a:

"Pudełeczko" przy lewej nodze, to mój słownik.
To przy prawej to słownik M-chan, bo mojemu umarły baterie.

A do do ucinania:
Całe zdjęcie widać przy pełnym ekranie. Gdy się otworzy historię albo cokolwiek, co zajmuje część okan przeglądarki, treść zielonej pożywki chowa się pod menu po prawej stronie. Stwierdziłam że lepsze to niż przewijanie w poziomie ;p
Podobnie mają nieszczęśnicy (np. gruby + laptop) z rozdzielczością 800x600 albo niższą.

Coś za coś.
Strona nadal jest czytelna. Ha.

Dodany 30 styczeń 2006 10:49

ashka napisał/a:

Zielony stworek to tamagochi.
Jest BARDZO zielony.

Dodany 30 styczeń 2006 10:54

Gwyn napisał/a:

Oj to Ty sie tam uczysz? Yhhh wspolczucie ;) A co do zielonego stworka to moze warto mu wykombinowac jakies imionko ;) A tak poza tym to sciskam i pozdrawiam!

Dodany 1 luty 2006 6:57

ashka napisał/a:

;p

Zielone Kurczę nazywa się Filip. フィリプ様。

Dodany 3 luty 2006 22:02

Agat napisał/a:

To jak się nazywa białe kurczę? To z uszami? Karol?

I co napisałaś po jap.? Cytuję: "??????".

Dodany 4 luty 2006 4:49

ashka napisał/a:

Musisz sobie zainstalować obsługę krzaków japońskich, żeby zamiast ???? zobaczyć las.

Białe kurczę jest stworzeniem nieznanej proweniencji, możeby być Karol.

Dodany 4 luty 2006 11:12

Gal Anonim napisał/a:

Ha ha ha. Jak już będę widzieć krzaki, to mnie oświeci i zrozumiem? :]

Dodany 5 luty 2006 0:05

ashka napisał/a:

Bosh bosh.
To jest w katakanie, to taka ichnia cyrylica, więc nie powinnaś mieć problemu ;p
A kanji czyta się "sama".

Dodany 6 luty 2006 15:19

Atem napisał/a:

mi się tam tylko te czipsy podobają ale co ja się będe odzywał (coś nie w chumoze :()

Dodany 30 kwiecień 2006 23:46

Atem napisał/a:

hehe
PS: te byki to dla poprawy nastroju ;P