« Tokio, Shibuya 1 | strona główna | I nadchodzi straaaażnik.. »

poniedziałek
20
luty'06

leje i kolejka

Saitama Shintoshin today.

Powyzsze zdjecie wykonalam wlasnorecznie wlasnorecznym telefonem, wiec zlitujta sie. Wydaje mi sie, ze w pelni oddaje nieszczesliwa aure dnia dzisiejszego.

A dzisiaj ..

.. udalo mi sie opanowac kolejna z japonskich sztuk nowoczesnych to jest jazde na rowerze z parasolem w jednej rece co pozwalalo wylacznie na uzycie przedniego hamulca, a o dzwonku to juz wogole moglam zapomniec...
Jazda w deszczu po waskich chodnikach, ktorych 1/3 powierzchni zaslana jest metalowymi szlakami dla niewidomych - potwornie sliskimi podczas deszczu, nie dziwota, ze z nich nie korzystaja - tylko dodaje zyciu smaku.
Zeby nie bylo,do wycieczki zmusila mnie sytuacja, a konkretnie potrzeba zdobycia pozwolenia na powtorne przekroczenie granicy. Teraz siedze w Biurze Imigracyjnym w Polnocnym Yono i pisze te notke,katem oka obserwujac narastajaca w tempie geometrycznym kolejke. Ech.

Komiksy ksztalca

Pozostala czesc wolnego czasu strwonilam na czytanie "Madara", i JUZ jestem na 65 stronie. Moje slownictwo wzbogacilo sie o tak przydatne slowa jak "sila ducha", "przylozyc miecz do czola" czy "uslyszec bicie serca".
Plask.

_@"

Komentarze

Agat Gdzie Moje Kolory? napisał/a:

Rzeczywiście paskudna pogoda. Zdjęcie, swoją drogą, też. :D I u nas wczoraj padało. Dziś to nie wiem, bo udało mi się wstać po zachodzie słońca. :/

Ucz się, ucz języka... :D "Przyłożyć miecz do czoła"... Ciekawe czy istnieje najmniejsze prawdopodobieństwo, że kiedyś przyda Ci się to w realnym życiu? A jest kanji na "przyłożyć nóż do czoła"? To by było przydatne w przypadku nabicia guza. Bo o kanji mowa, si?

Dodany 21 luty 2006 2:52

Tata osobisty do Agaty napisał/a:

Zdjęcie jest pocieszające - Ona tam, też ma paskudną pogodę.
A jak sie fotografuje aparatem telefonicznym, to trzeba się go (aparatu) słuchać, przecież pewnie mówił: "... wrzuć monetę, wrzuć monetę..."

Dodany 21 luty 2006 3:20

Agat napisał/a:

Neee, on mówił: "rozmowa kontrolowana rozmowa kontrolowana rozmowa ... "

Dodany 21 luty 2006 7:40

Atem napisał/a:

To dlaczego nie włączyłaś wycieraczek?!? ;P
I dlaczego chcesz stamtąd wyjeżdżać?

PS: (dobra , dobra - to rzeczywiście głupie pytania;))

Dodany 3 maj 2006 20:23

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: