« Fresh! | strona główna | do Kita Yono »

czwartek
30
marzec'06

Hello Kitty トレーニング箸

Zimno tu u nas, nie powiem. Dziś wszystkim bez wyjątku odebrano grzejniki, pozostały więc wyłącznie prywatne urządzenia elektryczne (sama mam podgrzewany kocyk, 2 elektryczne piecyki i klimatyzator), ale przy tutejszych cenach prądu to człowiek raczej nie szaleje.
Nadal najtańszą metodą podgrzania temperatury w pokoju jest zapalenie palników w kuchence gazowej. Tanie i skuteczne :]

Ale nie o tym miałam pisać.
Chciałam wam zaprezentować zeszłotygodniowe znalezisko z supermarketu. Od razu wiedziałam, że MUSZĘ je mieć. Nie dlatego, że są różowe i zakończone łebkami Hello Kitty.
Są WYJECHANE w KOSMOS, oto dlaczego.

Drodzy Państwo, oto przed wami ...

Pałeczki treningowe (トレーニング箸)

pałeczki do treningu

Pałeczki są plastikowe, a więc wielokrotnego użytku, krótkie (16,5 cm) i przede wszystkim zaopatrzone w ząbkowane końce ułatwiające chwytanie jedzenia, a więc dla dzieci, które, jak to dzieci, mają jeszcze problemy z poprawnym posługiwaniem się pałeczkami.
Pałeczki Treningowe idą jednak jeszcze dalej. "Górna" pałeczka ma haczyk, by poruszający nią palec się nie przesuwał, a pałeczka nie wypadała z rąk. "Dolna" pałeczka ma kółeczko na palec serdeczny, co by całość była porządnie wypoziomowana.
Z tyłu opakowania nadrukowano instrukcję i wielokrotnie powtórzono zapewnienie, że to radosna metoda na skuteczne nauczenie się obsługi patyczków.

Hello Kitty トレーニング箸 (Training chopsticks)

Ta różowa radość jest praktycznie pozbawiona wad, łącznie z tym, że pałeczki są przystosowanie dla leworęcznych. Tu producent miał pewnie na myśli gaijinów, bo podobno nie ma leworęcznych Japończyków. Spotkałam oburęczną Japonkę. Ale leworęcznej jeszcze nigdy. Dzieci "przestawia się" na prawą rękę i już.
Hello Kitty na Pałeczkach Treningowych także wypinają się na leworęcznych: posługujący się lewą ręką miłośnicy patyczków zamiast "słodkich mordek" Hello Kitty będą mogli uważnie przyjrzeć się ich częściom zadnim.

Hello Kitty トレーニング箸 (Training chopsticks)

Mieszkam w szalonym miejscu.
Na Innej Planecie.

_@"

Komentarze

Tata pobierający wiedzę napisał/a:

Każdy ma taki szalony kraj na jaki zasługuje. Problem polega na tym, że CI inni też z nami mieszkają.
P>S Ja chce te pałeczki !!!!!!!!!!!!!

Dodany 31 marzec 2006 5:17

Atem napisał/a:

Dobrze że napisałaś "a więc dla dzieci"
;P

Dodany 7 maj 2006 20:12

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: