« pokonać amazon.com | strona główna | qui fallus aquam turbat? »

sobota
1
kwiecień'06

Festiwal Żelaznego Fallusa

Jutro jedziemy do Kawasaki (川崎市, Kawasaki-shi), miasteczka między Yokohamą a Tokio, w prefekturze Kanagawa (stolicą Kanagawa jest Yokohama). "Miasteczko" ma 1,2 miliona mieszkańców i piękne nie jest, ale słynie z corocznego festiwalu fallicznego, podczas którego po uliczkach krąży kapliczka z czczonym w tutejszej świątyni kilkumetrowym fallusem.

festiwal w Kawasaki

Festiwal Żelaznego Fallusa, Kanamara Matsuri, odbywa się rokrocznie na początku kwietnia w świątyni Wakamiya Hachimanguu.
Atrakcje obejmują: słodycze w kształcie penisa, wycinanie białej rzodkwi na kształt penisa i aukcja tych że. Kiedyś liczne przedstawicielki najstarszego zawodu świata modliły się tu o sukces w biznesie i ochronę przed syfilisem, dziś datki zbierane są na fundusz badań i walki z AIDS.

Czas na legendę. Otóż głosi ona, że dawno dawno była kobieta, w której pochwie mieszkał demon i odgryzał członki jej kolejnym kochankom. Mądry kowal zrobił członka ze stali, na którym demon połamał sobie zęby. Potem kowal poślubił kobietę i koniec historii.

Plany na jutro:

  • festiwal w Wakamiya Hachiman-gū
  • największa świątynia w Kawasaki Daishi
  • skansen Nihon Minka-En

Do usłyszenia PO!

_@"

Komentarze

Tanti napisał/a:

Czarno widze Nihon Minka-en. Ostatnie wjescie do skansenu jest o 16, czyli dokladnie wtedy kiedy konczy sie festiwal. No chyba, ze masz jakas tajemna moc, zebysmy tam zdazyly.

Dodany 2 kwiecień 2006 0:19

Atem napisał/a:

W jakiejś książce czytałem o tego typu praktykach w japonii (autorka z polski opisywała jakąś wieś gdzie wszyscy żyli z tego biznesu przez cały rok).Swoją drogą to fajna legenda .
mam tylko nadzieje że te fotki nigdy nie dotrą do Giertycha bo zdelegalizuje wszystko co mu się z japonią kojarzy .

Dodany 7 maj 2006 20:55

Agat napisał/a:

Giertyszek jako min.edu (1 z 2) będzie mógł co najwyżej usunąć wątki o wojnie rosyjsko-japońskiej z podręczników, bo IMO tylko tyle o tej wysepce naucza się wedle programu. No, a o II Wojnie nie usunie przeca, bo wiadomo, w końcu to WRÓG był. Na dodatek my wygraliśmy.

Dodany 8 maj 2006 6:33

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: