« dalej w Kioto | strona główna | powrót »

czwartek
4
maj'06

rano już nas tu nie będzie

Dziś ostatnia noc w Kioto, rano ruszamy do Nary, gdzie zostajemy na jedną noc.

Dziś zwiedziliśmy północny zachód Kioto: Złoty Pawilon, kamienny ogród w Ryounji i kilka innych "wielkich, drewnianych budynków. Co zwiedziliśmy przez te 4 dni, to nasze. Mocno "gambarowaliśmy", więc nas stopy bolą.
Potem opchaliśmy się sushi (mmmmm, oishii) i zrobiliśmy sobie purikura ;d.

Podobno w hotelu w Nara jest net, więc MOŻE się odezwę.
Chrome mi się nie łączy, pewnie znowu ma okres, może jutro będzie lepiej. Dla chętnych: na MSNie jestem :)

_@"

Komentarze

shw napisał/a:

a ja powiem tak - mozna prosic o wyjasnienia co ciekawszych terminow? :P

Dodany 5 maj 2006 6:02

Bohlen napisał/a:

Kioto jest piękne bo byłem tam ze 20 razy...mieszkam w Osace :D

Dodany 5 maj 2006 8:30

Agat napisał/a:

Chrome gupie się wali od trzech dni, vide przerzucamy się na inną serwerownię. Tobie oddaję prawo wyboru. :]

Dodany 5 maj 2006 22:54

Pat napisał/a:

Co do chroma to też miałem problemy, ale zauważyłem że dotyczą one korzystających z Pandiona.
Włączyłem innego klienta i działa :))

Dodany 5 maj 2006 23:13

Agat napisał/a:

Problemy to my mamy gdzie indziej. :O
Asu, jakbyś jeszcze nie wiedziała:
Giertych ministrem edukacji i wicepremierem.
Lepper ministrem rolnictwa i wicepremierem.
Dorn i Gilowska też wicepremierem i wicepremierem.
Liczysz?
To licz dalej:
Polaczek ministrem transportu.
Jaszczuk ministrem budownictwa.
Seweryński (dotychczasowy MENiS) ministrem, uwaga, nauki i szkolnictwa wyższego.
Wiechecki (z LPR) ministrem gospodarki morskiej.
Tanie państwo...
I najlepszy komentarz Ewy Milewicz z GW:
"Widzieliśmy w telewizji miny liderów PiS, także prezydenta. Oni są głęboko nieszczęśliwi z powodu tej koalicji."

Dodany 5 maj 2006 23:35

Pat napisał/a:

No takich nie innych polityków sobie wybraliśmy. My jako Polacy. Czasami sobie zadaje pytanie, dlaczego każdy głos ma taką samą wartość.

(Heh, to pytanie retoryczne i nie musicie na nie odpowiadać ..., odpowiedź i tak znam ;P )

Dodany 5 maj 2006 23:56

Wotan napisał/a:

od dzisiaj sram na chrome.pl - ten serwer ciągle leży i kwiczy :( smutna prawda jest taka że cały polski jabber chodzi na paru zdezelowanych pecetach u kogoś w piwnicy.

no cóż - zaczałem używać adium x - na maca - multikomunikator. Nie jest źle...

Dodany 7 maj 2006 2:43

ashka napisał/a:

-> shw - jak się ogarnę i odrobię zaległe prace domowe to zacznę pisać, postaram się wyjaśniać na bieżąco. W razie czego pytaj, staram się odpowiadać w możliwie krótkim terminie :)

-> Bohlen - to może się jakoś zgadamy na piwo, gdy ja i współtowarzysze wreszcie pojedziemy do Osaki? Ale w maju to już nam się to nie uda chyba, bo nie ma zbytnio kiedy ....

-> Agat - myślę

Dodany 7 maj 2006 8:35

Atem napisał/a:

ashka ty nie myśl bo nie ma o czym , na widok takiej wiązanki rządowej -gdybym ja był w japonii - to bym tam został i tylko rodzine i przyjaciół sprowadził (no i może jeszcze paru znajomych z bloga ;P).

Dodany 16 maj 2006 17:39

ashka [TypeKey Profile Page] napisał/a:

Na razie nie bardzo jest jak tu zostać, zresztą ja nie wiem, czy bym tu chciał żyć na stałe. Co innego kilka lat, co innego całe życie....

A co do wyjazdu z Polski na czas nieokreślony, to coraz bliżej mi do tej decyzji :/