« Matsushima: jednen z trzech najpiękniejszych widoków Japonii | strona główna | ocenzurowano mnie! »

poniedziałek
19
czerwiec'06

górski ''ptaszek''

Wczorajszy dzień w większości przespałam, a resztkę strawiłam na dialogi z rodziną, która próbuje mnie wyrzucić z MOJEGO WŁASNEGO pokoju... :]

Dziś NIE PADA, za to są upały, wystarczy spacer w jedną stronę do szkoły i już człowiek jest mokry. A Japończycy chodzą w sweterkach i najwyraźniej się nie pocą. Kolejna różnica kulturowa, hurra.

Dziś mnie wzięło na naukę kanji, więc takiej okazji nie mogę przepuścić i o Matsushimie nic się dziś nie dowiecie. Miał mnie Parris nauczyć wymiatać w "Winning Eleven 9", ale jest za gorąco, żeby mi się chciało na drugie piętro wspinać. Na wyprawę po jedzenie też jest za gorąco. Ludzie wytrzymują z głodu tydzień, więc liczę, że w tym czasie nastąpi ochłodzenie.

Za to chcę wam zaprezentować gadżet, który w Sendai dodano mi do butelki z wodą. Taka metoda promocji jest tu bardzo popularna i co poniektórzy mają już pokaźne kolekcje kredek Pepsi, wisiorków Qu czy magnesów ze Snoppym (też Pepsi). Moja saszetka z gadżetem nazywała się "BirdTales", a z japońska "Opowieści o górskich ptakach". Czad.

Rewers prezentował różniaste figurki ptaszków. Fajnie mieć takiego ptaszka. Wodę wypiłam, saszetkę odpakowałam.

Oto mój ptaszek.

BirdTales

_@"

Komentarze

Agat napisał/a:

No przecież to jasne. To jest taka lampka do szukania ptaków. Nocnych. :]

Dodany 19 czerwiec 2006 23:35

Atem napisał/a:

Lampka fajna , ale wykonanie badziewne ... na bank made in china ( nie Love Hina) looknij co pisze ;P

Dodany 24 czerwiec 2006 0:36

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: