« górski ''ptaszek'' | strona główna | ot, wyskoczyć do 大宮 »

wtorek
20
czerwiec'06

ocenzurowano mnie!

Nakręciłam dziś filmik na historii, chcąc wam zaprezentować typową STEPSową klasę. Niestety, prowadzący Amerykanin się zestresował i na razie filmiku nie opublikuję, bo mu obiecałam, że poczekam, aż on sprawę przemyśli i się zgodzi (albo i nie). Buee.

No i nie ma tu filmiku.

Za to jest upał, a ja mam w lodówce lody. Takie w rożkach. I dziś udało mi się strzelić gola w “Winning Eleven 9” (to gra o tej piłce kopanej), co jest wiadomością pozytywną, bo do tej pory głównie wykopywałam piłkę na aut.

Żeby nie było, na filmie NIC się nie dzieje: facet prowadzi wykład, zadaje kultowe już pytanie Any questions?, po czym zapada równie kultowa już cisza. W międzyczasie widać, jak Pear śpi, a Parris ogląda zdjęcia z Matsushimy na ukrytym za słownikiem PSP. Ot, kolejna klasa.

A już w sobotę jedziemy do Nikko!

_@"

Komentarze

pOdLaK napisał/a:

Cenzura.. to IV RP też tam dotarła? :))

Dodany 21 czerwiec 2006 16:12

TATA ZAUWAŻAJACY napisał/a:

Stres prowadzącego w pełni zrozumiały.
Zauważył pierwszy przypadek aktywności studentów, co przecież stoi w całkowitej sprzeczności z Waszą dotychczasową postawą:
"ŚPIMY pod warunkiem, że nie jest to MĘCZĄCE"

Dodany 21 czerwiec 2006 18:35

serial number napisał/a:

Off topic --> "Na znak protestu przeciw ministrowi edukacji narodowej, Romanowi Giertychowi, od dziś zaprzestajemy używania czcionki TIMES NEW ROMAN"

Dodany 22 czerwiec 2006 1:43

Atem napisał/a:

To ja na znak protestu nie pójdę dziś do szkoły (chyba o czymś zapomniałem ale nie wiem o czym ...)

Dodany 24 czerwiec 2006 0:42

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: