« japoński marketing | strona główna | kawa, otaku i plany na nadchodzące później »

wtorek
11
lipiec'06

po przerwie upały nieprzerwanie

Nawet świnka ma dość upałów. Ale cieszy się, że nie musi mieszkać w Strasznie Strasznym Męskim Akademiku Dla Japońskich Studentów. Po południu powiem wam DLACZEGO.

アカブタ happy that it's not living in a scary japanese dorm

Człowiek od histori - ten, który nie pozwolił mi opublikować filmiku z nim w roli głównej - dał nam papier z zagadnieniami na egzamin. Chyba go pokręciło..... coś mi mówi że albo do egzaminu nie przystąpię albo spędzie cały weekend wkuwając historię :/

Napisałam już speech (happyou, nie wiem, jak to jest po polsku) na happyoukai pod koniec lipca, będę się produkować o języku polskim, a dokładnie o przyczynach, dla których jest mylnie przypisywany do tej samej grupy językowej, co rosyjski i czeski. Mam masę przykładów, a całość jest dostatecznie krótka, by mi widownia nie przysnęła. Pozostaje przygotowanie slajdów i mogę NIE IŚĆ na happyoukai ;d, jak to mają w planach Connie i Jon.

Ech, mam wam tyle do powiedzenia, że chyba zacznę to spisywać w notatniku i publikować w odcinkach, bo niedługo to już się zupełnie pogubicie ;d

Nagłówki

Na koniec おねがい. Ludzie, nauczcie się wysyłać maile jako ukyte kopie. Zalewa mnie, jak dostaję mass-maile od kolejnego głąba....
Tyle na razie, muszę na maile od nie-głąbów odpowiedzieć.

_@"

Komentarze

Atem napisał/a:

Błyskotliwy komentarz na dziś:
To i ja może ci jakiegoś meila wyślę :) , apropo pisze że dał ci ten miły pan jakiś papier , a pozwolenie też? , bo wiesz , publika jest spragniona nowych filmików (najlepiej takich króciutkich 15 minutowych , z wycieczki do miasta czy coś ;P)

Dodany 11 lipiec 2006 20:11

ashka napisał/a:

Ok. Zabieram jutro aparacik ze sobą :) Będzie nowy filmik.

Dodany 11 lipiec 2006 23:54

pOdLaK napisał/a:

Strasznie Strasznym Męski Akademik Dla Japońskich Studentów... powiało grozą..

Coś mi się komentarze nie dodają na FF.. a może to przez moje namiętne blokowanie javy... ? :) W każdym bądź razie na IE widzę dopiero 'Podchwytliwe Pytanie'.

Dodany 12 lipiec 2006 20:30

Agat napisał/a:

Cześć Świnko!

Dodany 13 lipiec 2006 1:03

veyDer napisał/a:

Miałaś nam powiedzieć, DLACZEGO! ;P

Dodany 13 lipiec 2006 16:26

ashka napisał/a:

Przetrzymali nad dziś na zajęciach, po 11 godzinach w szkole i 3 na zakupy/zrobienie-i-zjedzenie obiadu (pierwszy posiłek dzisiaj) muszę jeszcze odrobić japoński na jutro.
Robię notki, zapisuję jako szkice, bo ani pisowni nie sprawdziłam, ani zdjęć nie dodałam, posprzątam i opublikuję jak tylko znajdę CHWILKĘ.
Ściski,
A.

Dodany 13 lipiec 2006 21:34

Wotan napisał/a:

nawet świnka potrafi wspiąć się na drzewo kiedy jest chwalona - to z mojej ulubionej bajki

Dodany 14 lipiec 2006 5:58

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: