« Varius Manx - "Tokyo" | strona główna | cel na jutro: szczyt Fuji-san! »

wtorek
8
sierpień'06

zaległe zdjęcia

Only in Japan: Bar Codes on hamburger packaging

Na zdjęciu powyżej plakat z restauracji McDonald's w Akihabara. Zwróćcie uwagę na opakowanie hamburgera. Tak, ma kod kreskowy. Takie kody to tu norma. Potrafi je przeczytać większość telefonów komórkowych: zawierają z reguły linki do stron reklamowych, często z konkursami albo przydatnymi informacjami. Widziałam je na opakowaniach kosmetyków, w stopkach artykułów a gazetach, a teraz znalazłam je na opakowaniach hamburgerów :)
Każda droga prowadzi do klienta.

Nowe zdjęcia

Nowe zdjęcia są na końcu każdego wpisu:

_@"

Komentarze

pOdLaK napisał/a:

Kody kreskowe na hamburgerze.. yyy ;-)


Dodany 9 sierpień 2006 5:57

Atem napisał/a:

Błyskotliwy kjomentarz na dziś:
Hehe a w niemczech dopiero co wprowadzili kontrole jakości każdego Hamburgera (w MCDonaldach) ale każdy jest oznaczony :]

Dodany 10 sierpień 2006 19:55

ashka napisał/a:

Eee? Nie rozumiem :)

Dodany 10 sierpień 2006 21:10

shw napisał/a:

ja pierwszy raz zobaczylem ten nowy standardzik kodow kreskowych [ma nawet swoja nazwe, ale juz nie pamietam jej] na mojej nokii 770 zamowionej z austrii [bo w polsce nikt nie wpadl na pomysl, ze ktos chcialby ja kupic] i za cholere nie wiedzialem co to.
ale powiem, ze pomysl i wyglad podoba mi sie na tyle, ze nie zerwalem w.w. z "materialnego" [czyt. wykonanego z materialu] pokrowca na tablet.

Dodany 16 sierpień 2006 7:49

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: