« Fuji musi zaczekać | strona główna | 花火大会 »

piątek
11
sierpień'06

wiza bramą do Chin

Dostałyśmy czego chciałyśmy, 30-dniowe wizy do Chin. Pozostaje zarezerwować co się da i można jechać :)

Chinese visa.

Na Fuji jedziemy 20 (w niedzielę), istnieje szansa że gnani chęcią zaharowania się na śmierć Japończycy nie będą się w nocy z niedzieli na poniedziałek wspinać na tę kupę piachu. Mamy już bilety, a pogodę się wymodli, względnie wzlezie na górę w deszczu przeklinając, na czym ten świat stoi.

Na froncie paczkowym bez zmian, tj. nadal mam masę gratów, nadal nie mam stypendium, więc pudła nadal stoją na podłodze i tak, nadal się o nie potykam. Od wczoraj śledzimy informacje o British Airways, za ktróch śladem poszło już wiele linii lotniczych i w rezultacie zakaz CarryOn może nas nawet dotknąć ... w samolocie do Hongkongu!

Informacja pozytywna

Zrobiłam pranie. Z trudem oderwałam się od kontrolera (i .hack), ale się udało i zrobiłam. Teraz się suszy.

_@"

Komentarze

pOdLaK napisał/a:

jaka ładna wiza :)

miłego wspinaczkowania, ja w niedziele już będe nad naszym polskim błęktinym, i jakże krystalicznie czystym, polskim morzem :P

Dodany 12 sierpień 2006 9:31

pOdLaK napisał/a:

A co bardziej spostrzegawczy wiedzą już kiedy masz urodziny.. hmm.. kurcze chciałem dodać błyskotliwy komentarz.. ehh.. a przecież co bardziej inteligenti wiedzą, że stukneło Ci ćwierczwiecze ostatnim czasy, więc Atema musi dodać bardziej błyskotliwy komentarz :P

Nigdy nie byłem za inteligenty :P

Dodany 12 sierpień 2006 9:36

ashka napisał/a:

Prawda, jaka ładna? Z Wielkim Murem :)

Dodany 12 sierpień 2006 10:24

Woofer napisał/a:

Wspaniała wiza!!
Niemal tak wspaniała jak Chiński Mur na niej uwieczniony. Przywieź do Polski cegiełkę z muru ;o) heheheh a najlepiej to całą budkę strażniczą ;o)
Pozdrawiam i miłego podróżowania oraz wspinaczkowania na Fuji-sana ;o)

P.S. Nadal upieram się przy tym, abyś zabrała ze sobą piwko na wyprawę wysokogórską. Nic tak nie smakuje jak ten rodzaj trunku wychylany w blasku pierwszych poromieni budzącego się dnia ;o)
Ściskam

Dodany 13 sierpień 2006 20:00

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: