« Uno! | strona główna | choroba wysokościowa ssie »

niedziela
20
sierpień'06

dziś w nocy zdobywamy Fuji !

Wreszcie nadszedł ten dzień.

Mamy autobus o 17:50, na miejscu będziemy po 20:00, zaczniemy się wspinać gdzieś między 20:30 a 21:00. Zapowiadają mżawkę, także na większych wysokościach, ale rano ma być niewiele chmur, będzie więc szansa na zdjęcia.

Nikt nie mówi, że będzie łatwo: jedyny sport, jaki uprawiamy, to unikanie sportu. Ale wejdziemy.

Trzymajcie kciuki. Odezwę się jutro, gdy już wrócę.

_@"

Komentarze

Pat napisał/a:

Powodzenia ! :)

Dodany 20 sierpień 2006 16:50

Atem napisał/a:

Błyskotliwy komentarz na dziś :
Nie patrz w dół ;P

PS: szkoda że piszę to o 21:50 :/

Dodany 20 sierpień 2006 21:50

Gal Anonim napisał/a:

powdzenia, bylam tam, ale nie wchodzilam na szczyt
http://nippon-musuko.blog.onet.pl/
ela

Dodany 21 sierpień 2006 6:02

kaiiko napisał/a:

Trzymam kciuki! Poradzicie sobie :)

Dodany 21 sierpień 2006 15:12

veyDer napisał/a:

Widzę na Jabberze, że już wróciłaś. Raport, raport!!! ;P

Dodany 21 sierpień 2006 21:25

ashka napisał/a:

Jestem półprzytomna ... jak dorwę tego, kto do mnie dzwonił, to mu uszy urwę!
Na razie sobie powegetuję, zdjęcia przejrzę, raport będzie na szarym końcu ;d

Dodany 21 sierpień 2006 21:46

Pat napisał/a:

Śpij dobrze i prosta, dobra rada na przyszłość: ... wyłączaj wszystkie rzeczy, które mogą wydawać denerwujące dźwięki, gdy jesteś półprzytomna ;))

Musisz wyjechać jeszcze dalej niż Japonia, by nikt Cię nie atakował :)) uważaj tylko na dzikie zwierzęta ...

Dodany 22 sierpień 2006 4:54

Pat napisał/a:

... pingwiny i misie polarne w szczególności ;P

Dodany 22 sierpień 2006 5:24

Pat napisał/a:

Lubią gryźć śpiących podróżników.

PS. Nabijam sobie postów do statystyk, bo kiedyś na tym blogu czytałem o punktach za wpisy za które można dostać gadżet z katalogu Aśki :D

I proszę nie dementować tej informacji, bo wiem że będzie to tylko po to by zmniejszyć moje szanse :P

Dodany 22 sierpień 2006 5:33

Pat napisał/a:

;D

Dodany 22 sierpień 2006 5:35

pOdLaK napisał/a:

Taaa, czekamy na zdjęcia z Funji.. no i na najnowszy katalog z nagrodami 2006/2007 ;P

Dodany 22 sierpień 2006 5:51

pOdLaK napisał/a:

A tu coś dla zniecierpliwionych, jak ja :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fuji-san

Dodany 22 sierpień 2006 20:36

ashka napisał/a:

Jutro wyjeżdzają ostatki moich przyjaciół, więc nie bardzo mam kiedy usiąść przy kompie. Od jutra to się niestety zmieni :(

Nabijacze postów dostaną w nos tyle razy, ile zasłużyli ;d