« 40kg bagażu na horyzoncie | strona główna | plan wycieczki »

czwartek
31
sierpień'06

pakuję się

O panie. Wyprowadzki są męczące. Wywiozłam do storage room pełen wózek kartonów, ale nie widać, by mi ubyło.

yeah, I'm moving out

Ile ja mam gratów. Na dodatek już zaczyna wiać nudą, bo wszystko mam pochowane (konsolkę, konsolę, kontrolery), net mi o północy odetną, wszystko, co było w Dużym Formacie on-line do przeczytania, przeczytałam, nic, pozostaje tylko CNN oglądać. I to świadczy o mej desperacji :]

Zlikwidowałam paczkę "Głośniki i podobne", którą szykowałam do wysłania: głośniki, poduszki (spadek po Connie) i gry wędrowały do walizki, gdzie spoczywają już moje ulubione koszulki (żal ich na wycieczkę po Chinach), misie i konsola... to jest BARDZO cenny bagaż. Próbowałam podnieść go na próbę i .... ledwo dałam radę. Zważyłam, a tu tylko 27kg. Ech, opadam z sił.

Kontroler do beatmanii zmieścił się w poprzek do walizki, ale kontrolery taiko mam w bagażu podręcznym, bo się o nie boję, a nie chronią ich pudełka, które wysłałam w formie spłaszczonej w jednej z paczek.

Nie chciałam się rozstawać z pudełkami po moich skarbach, więc pudełka po konsolach i głośnikach spłaszczyłam i wepchnełam do walizki :) Niech żyją zboczenia.

A. Jeszcze bagaż podręczny.

Oto on.

my carry on

Zdobyczna walizka. Zmierzyłam ją kartką A4 i wydaje się, że wejdzie....

Z wagą nie będzie problemu, ale NADAL nie mam miarki, więc jestem przygotowana na urwanie jej kółeczek, byle mi pozwolili walizeczkę na podkład zabrać.

;d

W liniach austrackich można mieć tylko jeden carry-on i żadnych personal items, ale jeśli te 40kg przejdzie, to i tak wyjdę na swoje.

Zanim wrócę do pakowania, to jeszcze sobie tutaj posiedzę ....

_@"

Komentarze

M-chan napisał/a:

Jaki CNN przeciez ty juz nawet TV nie masz, sama pomoglam Ci je wywiezc. Wywiezc, a nie zrzucic z wozka, jak to ktos inny zrobil z moim :p

Dodany 31 sierpień 2006 22:18

ashka napisał/a:

A tak.
Nie pochwaliłam się jeszcze: udało mi się zrzucić z wózka telewizor M-chan. Zakładam, że kineskop jest już na tamtym świecie, ale dla pewności M-chan wyrwała telewizorowi kabel, choć teraz twierdzi, że się potknęła.

Wiwat MY!

Dodany 31 sierpień 2006 22:23

Atem napisał/a:

Błyskotliwy komentarz na dziś :
Obecnie w lotniskowej modzie królują przeźroczyste bagaże a i takie sprawdzają.

Dodany 8 wrzesień 2006 1:44

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: