« makabrycznie (dużo) | strona główna | łahu »

czwartek
26
luty'09

chcę

rdxbox.jpg

Red Ring of Death będzie się ładnie komponował.

premiera

Premiera gry (i konsoli) 13 marca. Już gdybam, kto mi ją kupi, gdy ja będę szusować po ośnieżonych stokach alpejskiego kraju.

Haczyk: muszę ją nabyć w Media Markt. Czy Media Markt będzie je miał? Buuuuuu

_@"

Komentarze

Krystek [TypeKey Profile Page] napisał/a:

A dlaczego akurat w MM?

Dodany 26 luty 2009 19:30

ashka napisał/a:

Tak zwane ograniczenia techniczne = kupony do MM :]

Dodany 27 luty 2009 9:12

M-chan napisał/a:

Ładna :-)
Kolor bardzo mi się podoba.

Podejrzewam, że nasza będzie standardowa :-(
Ma być w przyszłym tygodniu :-D

Dodany 28 luty 2009 20:39

kocur napisał/a:

RRoD jelitarnym iks-pudłom jest już raczej nie straszny ale fakt: ładnie by się komponował ;>

Dodany 28 luty 2009 22:21

Antares napisał/a:

Całkiem całkiem się prezentuje, ale jakiż jest sens grać w cokolwiek innego gdy ma się WoWa? :P Ja właśnie wbiłem pierwszą 80tkę, levelowaną mniej więcej od christmas 2008. A jak tam Twoja warloczka się miewa? ^^

Dodany 1 marzec 2009 2:59

ashka napisał/a:

Z powodu pracy musiałam zarzucić WoWa na 3 tygodnie (tak, mam za sobą trzytygodniową przerwę od WoWa). Obecnie wygasła mi subskrypcja, od czwartku mam urlop, więc wznowienie subskrypcji musi poczekać do mojego powrotu. Mam już Litch Kinga i 2-miesięczny kod na granie :)
Z drugiej strony - brak WoWa to MASA wolnego czasu nawet przy tej liczbie godzin, jaką ostatnio spędzałam w pracy. Cały czas zastanawiam się, czy chcę wracać do uzależnienia.

Warloczka ostała się na poziomie 68.

A co do Xboxa - jakiś niedługo na pewno do mnie trafi. Gdybam nad tym, czy Elite jest mi naprawdę potrzebny.... Goły Premium jest o 4 stówy tańszy. Jakieś argumenty za/przeciw?

Dodany 1 marzec 2009 12:17

Gosiek [TypeKey Profile Page] napisał/a:

Chcesz właśnie taką, bo czerwona, czy ze względu na RE5? Kolorystycznie rzeczywiście prezentuje się ładnie, chociaż wersja z Halo 3 jest wg. mnie fajniejsza.

A że i ja debatuję nad zakupem Xboxa i wyborem Premium/Elite... Brałabym (i pewnie za kilka miesięcy w końcu wybiorę ;) Elite. 2x większy dysk twardy zdecydowanie przemawia na korzyść tej wersji, bo dodatkowy kabel HDMI to już akurat mniej ważny gadżet. A przy możliwości instalacji gier na dysk i sporej ilości ciekawych pozycji do ściągnięcia z Live, te 60 GB z Premium da się bardzo szybko zapełnić. No i Elite w każdej wersji jest ładniejszy. :p

Dodany 1 marzec 2009 18:39

ashka napisał/a:

Ostatnio wykonaliśmy kalkulację zużycia dysku i 60GB wydaje się być wystarczające. Nawet po doliczeniu kosztu kabla HDMI Premium nadal wychodzi taniej.
Tak się składa, że mnie się czarny Xbox nie podoba, więc jeśli nie mogę mieć czerwonego, to już chyba wolę biały.
Dysk zawsze mogę wymienić, jeśli kiedyś mi się (niedoczekanie!) zapcha. Mnie się jeszcze pamięci Wii nie udało wykorzystać do końca, a to przeciez tylko 500 MB.

Dodany 1 marzec 2009 22:08

kocur napisał/a:

Jeśli nie zamierzasz agresywnie budować biblioteki gier to 60gb raczej spokojnie starczy. Mi 60gb już wcięło a zrzuciłem obrazy z zaledwie 5 czy 6 gier* :/

*jednorazowa instalka zajmuje jakieś 10-15 minut

Dodany 2 marzec 2009 22:07

Morden napisał/a:

Prosze mi przywiezc jakies pysznosci czekoladowe z wyprawy na narty! Naleza mi sie - w koncu to ja sprzedalem tipsa o czerwonym klocuszku!

Co do pamieci, to juz o tym mowilismy. A Wii to zupelnie inna bajka. Posrod produkcji spod znaku WiiWare nie znajdziesz gigantow zawalajacych cala pamiec - pomyslano o tym by zminimalizowac zuzycie pamieci. W przypadku X360 nikt o pamieci nie mysli - Wszystko jest ogromne. Nawet klip reklamujacy konsole, ktory znajduje sie na dysku w chwili zakupu. Niby nic, a pare dobrych giga ma.

Dodany 4 marzec 2009 0:32

ashka napisał/a:

I pisze to człowiek, który ze swoich 120GB zużył 20GB!

Dodany 4 marzec 2009 10:05

Morden napisał/a:

Moje 120 Giga i zrobie z tym miejscem co chce! Hehe. Moze w koncu pojawi sie jakis konkretny mod i posypie sie homebrew? Wtedy miejsce moze sie przydac do tego i owego - wszystko ladnie i legalnie oczywiscie. Gdyby nie homebrew, nigdy bym nie skorzystal z dysku w pierwszym Xbox.

Nie zapomnij o czekoladkach! Pro-pro-proooosze :]

Dodany 4 marzec 2009 23:03