« grudzień 2012 | strona główna | marzec 2013 »

moooore room

10 styczeń 2013, 14:20| | Komentarze (0)

Zamierzam pisywać bardziej regularnie (to plany na przyszłość), więc w ramach wdrażania się w częste pisanie będę ćwiczyć na niedobitkach czytelników.

Zespół Rockowy 3

Wreszcie dorobiłam się kompletnego zestawu instrumentów do "Guitar Hero": gitary, perkusji i mikrofonu. Zestaw zwie się "Band Hero", jest odpryskiem serii "Guitar Hero", a wybór muzyki w dołączonej grze przemilczę. Wszystkie kontrolery są kompatybilne z grami z serii "Rock Band", w którego trzecią część, "Rock Band 3" gramy ostatnio namiętnie.

Nowa gitara jest bezprzewodowa i posiada dotykowy panel do solówek - jedyny sposób, by je poprawnie zagrać w RB (w GH, w przypadku braku panelu dotykowego, można używać zwykłych klawiszy). Perkusja to nowy model, ma wzmocnioną i poprawioną konstrukcję, więc przy odrobinie szczęścia powinien trochę posłużyć.

Dziś Macek pobłogosławi całość :)

nowy regał

Ledwo minął rok i już się Szesnastometrowe Miejsce na Książki skończyło. Nadszedł czas odchudzania zbiorów mang i projektowania nowego, Mniejszego Miejsca na Książki. Przy okazji pojawi się też Miejsce na Muzykę, dzięki któremu odzyskam 1,5 metra półek! Cudnie będzie.
Mam zdjęcie 16M ze stycznia, kiedy jeszcze łudziłam się, że książki będą współdzielić przestrzeń z filmami i częścią gier. Niemądrość!

Szesnastometrowe Miejsce na Książki

Na tym zdjęciu hołdowałam jeszcze zasadzie ustawiania książek autorami. Obecnie zasada została złamana na potrzeby Uczty Wyobraźni, bo ładnie tak wygląda stojąc razem :)

Tak więc powstanie nowe Mniejsze Miejsce na Książki i tym razem przynajmniej filmy doczekają się w nim swojej półki. Nie mam ich aż tyle, żeby groziło przeludnienie, choć trzeba przyznać, że zbiór filmów na blu-ray trochę się rozrósł (przeklęte promocje w UK).

Grunt, żeby się z tego Mniejsze Miejsce na Kram Wszelaki nie zrobiło.

trwały link do tego wpisu