« WTK 2014 | strona główna | Studio Filmowe KADR zdarma »

czwartek
5
czerwiec'14

Game Boy

Mam fazę na gejboja. To chyba efekt awarii Nintendo DS (już zastąpionego nową konsolą) i nagły atak paniki, że nie będzie na czym uruchamiać gier z GBA. Po dłuższym graniu na maleńkim GB micro nadwyrężyłam sobie dłoń. Już jej lepiej, ale do kolekcji dołączył nowy model gejmboja, GBA SP. Jest używany i trochę z wierzchu poobijany, mimo to działa wyśmienicie. Jest też sporo większy od GB micro, istnieje szansa że moje ścięgna lepiej to przyjmą.

W ramach działań racjonalizatorskich wrzuciłam wszystkie kartridże z grami do wspólnego korytka, przez co stały się znacznie łatwiej dostępne. A i pudełkom od gier to pomoże: kartonowe opakowania bardzo słabo znoszą ciągłe otwieranie i zamykanie. Teraz stoją puste i niepotrzebne, nienarażone na moje destrukcyjne działania.

GB madness

Szaleństwo trwa: teraz pakuję pudełka po grach w protektory.... Takie w rozmiarze standardowych europejskich wydań są łatwe do zlokalizowania, gorzej przedstawia się sprawa z protektorami w rozmiarach wydań japońskich. Plotka głosi, że w zastępstwie można wykorzystać protektory na pudełka do Famicoma. Obecnie badam prawdziwość tej plotki :)

W nowym gejmboju kręci się "Polarium Advance" (w oryginale to "Hitofude dla dojeżdżających do pracy", 通勤ヒトフデ (tsuukin hitofude)), gra logiczna, w której jedynym celem jest pokolorowanie wierszy na jednolity kolor jednym "pociągnięciem pędzla" (hitofude). Bardzo wciągająca :)

_@"

Komentarze

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: