« lipiec 2014 | strona główna | wrzesień 2014 »

Sierpień przyniósł / Resident Evil 6 is broken

28 sierpień 2014, 10:13| | Komentarze (5)

konwent Avangarda 9

Najsłabszą Avę, jaką miałam przyjemność odwiedzić. Blok literacki praktycznie nie istniał, panele - te, na które trafiłam - nie były warte poświęconego czasu. Jak zawsze nie zawiodła część poświęcona grom planszowym, co z połączeniu z brakiem tłumów w gamesroomie pozwalało w spokoju zajść do Starej Kotłowni i pograć w cokolwiek.
Zapamiętałam partie w "Splendor", "Smallworld" (Zamożne Alchemicy i inne uroki polskiego wydania), "Eminent Domain", "Ostatnią Wolę" i "Przebiegłe Wielbłądy".
Tłumów na konwencie nie uświadczyli.

Star Trek: Attack Wing

STAW sześcioosobowy

Nową chorobę: grę w statki. Tak jakbym nie miała za dużych wydatków. Flota już czeka.

W poszukiwaniu sensu Welinu

Wymyślone przez M-chan grupowe wyzwanie, które skutkuje ponowną lekturą "Welinu" Hala Duncana. Nie jest o wiele łatwiej, ale teoretycznie można się posiłkować telefonem do przyjaciela.

Resident Evil 6

Jedną z najsłabszych gier, w jakie grałam. Frustrującą, pełną QTE, posiekanych filmików, bugów i kręcącej się niezrozumiale kamery. Odradzam.

Super Street Fighter IV Arcade Edition

Grę Microsoft zafundował wszystkim złotym subskrybentom Xbox Live. Zabawa jest przednia, a tłukąc Ferusia można się wiele nauczyć.
Na razie gram Ryu, a nad obroną muszę jeszcze popracować :) I w końcu arcade stick jest w wiecznym użyciu, do tej pory od święta grałam nim tylko w shmupy.

虫姫さまふたり対応スティック

valued Xbox Live user

Najwyraźniej Microsoft uznał mnie za podpadającą pod definicję, bo dostałam kod na darmowy pierwszy epizod drugiego sezonu "Żywych Trupów". Ha!
Internet próbował znaleźć wzorzec, według którego wybierano "wartościowych członków", ale poległ. Wg mnie MS po prostu rzucił kostką.

trwały link do tego wpisu

lipiec minął

6 sierpień 2014, 10:28| | Komentarze (6)

Castle Party 2014 już za nami. Udała się też wycieczka do Sanoka: muzeum Beksińskiego super, tak jak skansen i drewniany kościół w Bliznem. Nie polecam pałacu w Krasiczynie.

Od jutra: urlop i Avangarda 2014.

Lista gości bloku literackiego nie powala, ale to nie oznacza, że nie warto się wybrać. Będą znajomi, znajome twarze, planszówki i masa innych atrakcji.

trwały link do tego wpisu