« Google, daj żyć | strona główna | W AC3 można pojeździć na Bambim »

piątek
17
kwiecień'15

mam listę

Skończyłam katalogowanie moich growych zbiorów. Po śmierci Swapzilli żaden inny katalog online nie spełnił moich, w sumie niewysokich, wymagań, więc nowy katalog jest w arkuszu kalkulacyjnym. Całość zajęła mi 2 tygodnie z hakiem, ale w końcu się udało!

Parę rzeczy wymaga jeszcze dopracowania, nadal na przykład nie wiem, jak spisywać gry, które wydano na jednym nośniku pod wspólnym tytułem. Na razie tworzą chaos w kolumnie "Nazwa".

Instant Soba Mayo. Yay!

W nagrodę: danie instant, soba z majonezem. Identyczny stanowił pewną kolację wigilijną :D

_@"

Komentarze

Morden napisał/a:

Moze bys mi w takim razie skatalogowala filmy? O katalogowaniu gier nawet nie myslalem, a ostatnia lista jaka robilem pamieta czasy DOS'a.

Do filmow robilem kilka podejsc, ale zawsze tracilem zapal, bo pelne katalogowanie wiazaloby sie z niezlym balaganem. Inna sprawa, ze moglem byc konsekwentny i dodawac do listy wszystko, co kupuje.

Dodany 23 kwiecień 2015 18:03

ashka [TypeKey Profile Page] napisał/a:

Podeślij filmy, spisze się :>
Gry też możesz podesłać, ale nie ręczę, że komplet do ciebie wróci, hyhy.

Spisanie całości gier zajęło mi kilka miesięcy: metodycznie rozbebeszałam kolejne schowki. Teraz planuję już każdy nowy łup dopisywać do arkusza.

Dodany 28 kwiecień 2015 9:58

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: