« ślady życia | strona główna | 冒険に触ろ! »

poniedziałek
14
wrzesień'15

koniec wakacji

last of summer

konwenty

Avangarda przegrała z upałami, ale na Dni Nauki udało mi trafić. Polcon się udał, może z rozpędu w tym roku końcu uda się trafić na Falcon.

kultura wysoka i niższa

W ramach wysokiej kultury byłam na "Marii Callas" w Och-Teatrze. Krystyna Janda znowu udowodniła, że jest Skarbem Narodowym. B. polecam.

Obejrzałam też ponownie całą "Ziemię 2" i ponownie było mi żal, że serial przerwano po jednym sezonie. Tym razem jednak obejrzałam także (odrzuconą) propozycję nowego producenta dot. drugiego sezonu "Ziemi 2" i przestało być mi smutno. Lepszy jeden dobry sezon niż taka sieczka.

Filmik jest marnej jakości, to jakaś zapomniana kopia z VHS, ale jest.

gry telewizyjne

Lista zaległości zrobiona dopiero w połowie, rozgrzebałam "Yakuzę" i "Super Mario Galaxy 2", a następnie poszłam grać w coś innego. To nie tak, że nie gram. Gram. Ale jak na złość w to, co wymaga dziesiątek godzin zaangażowania i czego równocześnie nie ma na liście zaległości. Ech.

_@"

Komentarze

Dodaj własny błyskotliwy komentarz:

Dzięki, żeś się zalogował, . Teraz możesz dodawać komentarze. (Wyloguj się)

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)


Zapamiętaj mnie: