Nadrabianie Zaległości III #5 – więcej krzyżówek obrazkowych

Plan Nadrabiania Zaległości III

Kocham Picrossy. Mogę je rozwiązywać godzinami. Na moim Game Boyu trochę krócej, bo z racji jego nieergonomicznego kształtu po dłuższej posiadówce drętwieją mi ręce :(. Z tego powodu od zeszłego roku rozważam zainwestowanie w zmodyfikowany oryginalny model GBA… To tak na marginesie.

W wieloletniej karierze krzyżówkowicza wykończyłam już „Mario’s Picross” na Game Boya i dwie części Picrossa na NDS. WYKOŃCZYŁAM. Jak nic z 1000 krzyżówek ułożyłam. Ale to nic, kiedy zawsze można ułożyć kolejną setkę lub dwie.

Pech chciał, że w mojej kopii „Picross 2” padła bateria i o żadnych postępach nie było mowy. Na szczęście na allegro można kupić gotowe bateryjki z listkami, które nawet ja potrafię przylutować. Można grać!

Różnice z pierwszą częścią Picrossa na GameBoya to brak imienia Mario w tytule (ale już nie w samej grze), trudniejsze krzyżówki i dodatek przerywników w formie picrossów tworzących przysłowia. To ostatnie wielce mnie irytuje, bo a) nie lubię krzyżówek z krótki limitem czasowym b) nie znam większości japońskich przysłów. Na szczęście przysłowia są fundowane tylko co trzy poziomy, więc jako przerywnik co 30 krzyżówek dają się przetrwać.

Po skończeniu klasycznych krzyżówek, podczas których każdy błąd jest karany utratą czasu, odblokowuje się tryb Wario gdzie gracz nie jest informowany o popełnionych błędach, a jedynie o poprawnym rozwiązaniu krzyżówki. To kolejna setka obrazków do rozwiązania: godziny zabawy.
Polecam każdemu :)

Pasek postępu:

One thought on “Nadrabianie Zaległości III #5 – więcej krzyżówek obrazkowych

  1. totalizator napisał(a):

    Krejzol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.